Alexandr Will – stínící technika

Chtěl bych poděkovat společnosti Šmucler media, za výbornou práci a hlavně za vstřícnost, kterou málokdo dokáže dnes nabídnout👍, pochopení,rychlost a samotné jednání. Vřele doporučuji tuto firmu, která ví co dělá a je odborníkem své práce.Moc děkujeme.

Alexandr Will, majitel Alexandr Will – stínící technika

Dětský koutek Loďka

S firmou Šmucler Media jsme velmi spokojeni. Především s vřelou komunikaci a rychlostí realizace našeho projektu.

Renata Hendrichová, majitelka Dětského koutku Loďka

První SaZ Plzeň,a.s.

Objednávali jsme u společnosti Šmucler Media reklamní předměty pro Naše významné zákazníky. Ocenili jsme hlavně osobní přístup a kreativitu zaměstnanců, kteří se snažili v maximální míře pochopit požadavky zadání a cíleně připravit kompletní zakázku k naší spokojenosti. Děkuji jim a vzhledem k této zkušenosti mohu všem doporučit.

Aleš Nykles, ředitel společnosti První SaZ Plzeň,a.s.     

Město Holýšov

Město Holýšov spolupracuje s firmou Šmucler Media Plzeň třetí rok. Tuto firmu jsme si vybrali po pečlivém výběru a musím říci, že se to velmi vyplatilo. S pracovníky firmy jednáme osobně, telefonicky nebo písemně. Jejich okamžitá reakce na naše požadavky je to, co nám šetří čas a co nám vyhovuje. Ještě musím zdůraznit, že při tvorbě propagačních materiálů se mi líbí, že sami navrhnou změnu nebo způsob, co bychom mohli změnit. Nevytváří tedy jen „tupě“ produkty pro zákazníka, ale vkládají do své práce cit a duši.

Těším se na další spolupráci.

 

Bc. Hana Valachovičová, místostarostka Města Holýšov

Dům dějin Holýšovska

U firmy Šmucler Media jsme si nechali vyhotovit propagační předměty pro město Holýšov a informační letáky pro informační centrum v Holýšově a pro Dům dějin Holýšovska. Jednání pracovníků firmy bylo vždy velice profesionální a bezproblémové. Pro město Holýšov jsme si nechali vyrobit kravaty a šátky se znakem města. Kravaty a šátky byly vyrobeny velice kvalitně a působí elegantně. Informační letáky pro informační centrum v Holýšově byly firmou zpracovány profesionálně a nápaditě. Velice se nám líbilo grafické zpracování materiálů. Letáky byly také kladně hodnoceny návštěvníky našeho informačního centra. Spolupráci s firmou můžeme jen doporučit.

Josef Hais, vedoucí Domu dějin Holýšovska     

Kamenictví
David Tománek

Mám rozrůstající se firmu, ale žádný čas na marketing. Proto jsem oslovil reklamní agenturu Šmucler Media a oni vlastně udělali všechno za mě. Vymysleli trefné logo, které hned použili na polep auta a vizitky. Pak kompletně označili provozovnu informačními cedulemi a bannery. Nechyběli ani gravírované štítky, kterými „podepisuji“ svoji práci. Překvapil mě hlavně rozsah služeb a rychlost zpracování. O perfektních nápadech grafika ani nemluvím. Budeme spolupracovat i nadále, právě společně s online specialistkou plánujeme facebookovou kampaň.

David Tománek, jednatel Kamenictví David Tománek

ASSA ABLOY PDS

Chtěla bych poděkovat za vytvoření našeho historicky prvního kalendáře naší společnosti. Spolupráce na jeho vytváření byla skvělá a team Šmucler Media odvedl úžasnou práci. Tak hezký výsledek jsme si neuměli ani sami představit. Tomu nasvědčují i reakce našich obchodních partnerů, kteří se nám ozývají zpět a někteří si dokonce vyžádali doposlat další kus.

Moc děkujeme.

Team ASSA ABLOY PDS     

KONTAKTUJTE NÁS

Tereza Tománková: +420 731 632 882

CENÍK

KDE NÁS NAJDETE?

Plzeň 

Borská 2892/59
301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

h

AMJ invest s.r.o.
Jana Littrowa 1, Velké Předměstí
Horšovský Týn, 346 01
IČO: 03230210 

 

POTKEJME SE I JINDE

Sledujte naše sociální sítě

© 2018 Reklamní agentura Šmucler Media - Váš partner v reklamě